Hakkımızda

Bizler, Avrupa’da ve diğer tüm gelişmiş ülkelerde var olan “Mühendislik ve Teknik Servis Entegrasyonu”nu ülkemizin ekonomik koşullarına en uygun bir şekilde sunmakta ve bu doğrultuda 1990’lardan beri sektörel bilgi, birikim ve deneyimleri 2005 yılında Doğ-Tek Mühendislik markası adı altında sürdürmekte olan kocaman bir aileyiz. Müşterilerimizin beklentilerini bilip, bu beklentilerin ötesinde hizmet sunan ve bu doğrultuda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına zamanında cevap veren bir firma olma hedefiyle çalışıyoruz.

Başladığımız her projede ilk günkü heyecan ve azimle çalışıp, müşterilerimize en ekonomik, en güvenli ve en son teknoloji ürünü sistemleri; kaliteli, zamanında ve beklentilerin üzerinde bir çözüm ile Avrupa standartlarında sunan bir hizmet sağlayıcısı olma yolunda ilerliyoruz. Doğ-Tek Mühendislik, hizmetlerini kaliteli ve zamanında sunmayı ilke edinmiştir. Hizmetlerinde “Mühendislik ve Teknik Servis Entegrasyonu”nu ülkemizde en iyi uygulayan şirket olarak, müşterilerimize en yüksek katma değeri sunuyoruz.

Temel hedefimiz, müşterilerimizin sistemlere bağlı sorunlarına yönelik en iyi desteği sunmak ve sistemlerin arıza maliyetlerini minimum seviyede tutmaktır.

Doğ-Tek Mühendislik Ailesi Olarak;

Müşterilerimizle ilişkilerimizi ve projelerimizi yalnızca ticari kapsam içerisinde değerlendirmeyip, müşterilerimizin çözüm odaklı partneri olmayı ayrıca önemsiyoruz.