Kazan Dairesi Emniyet Sistemleri

Firmamız 2005 yılından bu güne; buhar kazanı, buhar jeneratörü, kaynar su, kızgın yağ, kalorifer ve sıcak su kazanı brülörleri ve kazan dairesi ekipmanlarının bakım ve onarım
işlemlerini yürütmektedir. Yıllardır, pek çok kurum ve kuruluşun yüksek risk grubundaki cihazları firmamız güvencesi ile çalışmaktadır.

Kazan emniyet sistemleri; 2005 yılına kadar otomasyon sistemleri olmadan, tasarımcı mühendisler tarafından teknisyenlere verilen şemalarla kontaktör, termostat ve prosestatlar üzerinden yapılmaktaydı. Ancak günümüzde ileri teknolojinin yardımıyla geliştirilen otomasyon sistemleri, kazan kullanım ve emniyet sistemlerinin üretiminde yerini almış durumda.

Kazan dairesi emniyet sistemleri, yüksek fiyatla hazır paketler halinde satılmakta, tasarımcının istediği şekilde kurulmaktadır. Bu sistemlerin satışı, otomasyon ve elektrik firmaları tarafından yapılmaktadır.

Firmamız, esas uzmanlık konusu olan kazan ve brülör bakımında yıllardır hizmet vermektedir. Hangi risklerin hangi koşullarda kontrol edilmesi gerektiğini, ekipmanların çalışma esaslarına göre ne şekilde sıralanacağını tespit etmek bizim asıl işimiz.

Bizi Piyasadan Ayıran Özellikler;

Sizin İstediğinizi Yapıyoruz: Hazır paketler halinde bir fiyat vermek yerine, ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi dinliyoruz. Firmamızın makine mühendisleri tesisinizi yerinde inceleyip raporluyor.

Size Uygun Paketler Hazırlıyoruz: Yönetmelikler dahilinde, istekleriniz dikkate alınarak tesisinize uygun alternatif paketler sunuyoruz.

Senaryoyu Birlikte Yazıyoruz: Onayladığınız teklifte kullanılacak PLC Cihazının çalışma ve bildirim senaryosunu birlikte hazırlayıp sisteme yüklüyoruz. Çünkü çok iyi biliyoruz ki, en güvenilir sistem bilinçli kullanılan sistemdir.

Sistemi Biz Kuruyoruz: Emniyet sisteminin kurulumunu yapıyoruz. Sistem firmamız tarafımızdan 3 yıl süreyle garanti kapsamına alınıyor.

Bakımlarınızı Yapıyoruz: Firmamız, kazan ve brülör bakımlarınızı da güncel fiyatlar üzerinden %25 iskontolu olarak gerçekleştiriyor. Tüm ihtiyaçlarınız tek bir firma tarafından karşılanıyor.

Sıra dışı Garanti: Diğer firmalar gibi yalnızca kurulumu yapılan cihazlara garanti vermiyoruz. Cihazdan veya montajdan kaynaklı müşterilerimize yönelik olası zararlar 250.000,00 TL, 3. şahıslara yönelik olası zararlar yine 250.000,00 TL, toplamda 500.000,00 TL tutarında Yapı Kredi Sigorta güvencesi altına alınıyor.

İstediğimizi değil, müşterimizin beklediğini yapmak üzere bu yola çıktık. Hedefimiz de, sloganımız da buradan çıktı:

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR!